Wattpilot Elektrikli Araç Şarj Cihazı

Wattpilot Elektrikli Araç Şarj Cihazı

İster evde ister yolda olun, kendi FV sisteminize sahip olun veya olmayın: Fronius Wattpilot, elektrikli otomobilinizi her zamankinden daha esnek ve akıllı bir şekilde şarj eder.

Ev – Evde kullanım için şarj cihazı.
11 kW ve 22 kW güç kategorilerinde mevcuttur. Sadece prize takın ve şarj olmasına izin verin.

Go – Yoldayken taşınabilir çözüm.

11 kW ve 22 kW güç kategorilerinde mevcuttur. Sadece prize takın ve şarj olmasına izin verin.
Her iki versiyon da şebekeden güneş enerjisi veya yeşil elektrikle sürdürülebilir şarj sunar ve iklim değişikliğini biraz yavaşlatmanıza yardımcı olur.
Hepimizi ileriye götüren e-mobilite hakkında; Fronius Wattpilot – Hareket etmek için tasarlandı.

 

Bundan Daha Ucuz Olma: Kendi Güneş Gücünüzü Kullanarak Şarj Edin

 

Bir PV sistemi sahibi olarak, kendi enerjinizi üretmenin çevresel ve ekonomik avantajlarının farkında olacaksınız. Bir elektrikli otomobilin sahibi olarak Fronius Wattpilot ile tasarruf potansiyelinizi önemli ölçüde artırabilirsiniz. Bu elektrikli araç şarj cihazı, 1 ve 3 faz arasında otomatik olarak geçiş yapabilir ve çıkışını 1 amperlik adımlarla düzenleyebilir. Bu, 1,38 kW’tan 22 kW’a kadar olan fazla PV enerjisini optimum şekilde kullanmasına ve FV sisteminizdeki fazla enerjiyi, aracınızı neredeyse hiçbir maliyet olmadan sürdürülebilir bir şekilde şarj etmek için kullanmasına olanak tanır.

Avantajlarınız: FV sisteminizi şarj ederken tasarruf edersiniz ve kendi kendini daha hızlı amorti etmesi için optimum şekilde kullanırsınız.

 

Esnek E-mobilite için Şarj Modu

Aracınızı ihtiyaçlarınıza göre şarj edin. Fronius Wattpilot, doğrudan elektrikli araç şarj cihazı veya Fronius Solar. Wattpilot uygulaması üzerinden seçilebilen iki şarj modu sunar:8767

Eko Modu
FV sistem sahipleri için tercih edilen mod. Aracınızın mümkün olduğunda kendi ürettiği güneş enerjisi veya en ucuz şebeke akımı ile şarj edilmesini sağlar.

Sonraki Gezi Modu
Sonraki Yolculuk Modu, elektrikli otomobillerini belirli bir yolculukta (belirli sayıda kilometre) belirli bir zamanda güvenilir bir şekilde şarj etmek isteyenler içindir. Fronius Wattpilot, gerekli miktarı güvenilir ve akıllı bir şekilde şarj eder. Varsa kendi FV sisteminizin fazla FV gücü veya en ucuz şebeke akımı kullanılır.

 

 

Dinamik Yük Dengeleme ile Optimum Güç Dağıtımı

İster fotovoltaik sisteminizden gelen fazla enerjiyle ister şebekeden gelen güçle olsun, Dinamik Yük Dengeleme ev elektriğinizin tüm mevcut miktarını en iyi şekilde kullanmanızı sağlar. Bir veya daha fazla kurulu şarj istasyonu ile elektrikli arabalarınızı aynı anda şarj etmekle kalmaz, aynı zamanda enerji açısından optimize edilmiş bir şekilde de şarj edebilirsiniz. Gerekli enerji, şarj edilen üç araca kadar dinamik olarak kontrol edilebilir ve dağıtılabilir. Sizin için avantaj hem fotovoltaik sisteminizin performansının hem de evde tüketilen enerjinin dikkate alınmasıdır. Bu, yüksek bağlantı maliyetlerinden tasarruf sağlar ve ayrıca ev bağlantısında aşırı yüklenmeyi etkili bir şekilde önler. Ve en iyisi, Dinamik Yük Dengeleme sayesinde, hassas bir şekilde öncelik belirleyebilir ve böylece daha da yüksek şarj gücü elde edebilirsiniz.

 

Merlion Energy 
FRONIUS ve SUNLIGHT Yetkili Distribütörü