Sunlight Kalitesi ile Traksiyoner Aküler

Sunlight Kalitesi ile Traksiyoner Aküler

Traksiyoner akülerin üretiminde kurşun asit teknolojisi kullanılmaktadır. özellikle kapalı alanlarda kullanılan, elektrikli istifleme araçlarında kullanılır. Yüksek kapasiteli ve uzun ömürlü olup kutu ve kapaklar polipropilen malzemeden, asit ve darbelere dayanıklıdır. Sıcak yapıştırma metodu ile sızdırmaz olarak kapatılmaktadır.

Li-ion aküler doldurulabilir akü çeşididir. Ağırlıklarına, büyüklüklerine oranla verebildikleri yüksek enerji ile en iyi pil çeşitlerinden biridir ve yaygın olarak kullanılmaktadır. Li – ion piller için hafıza etkisi sorunu yoktur, dolayısıyla bu pilleri şarj etmek için tam olarak boşalmalarını beklemek gerekmez. Lityum iyon akü ve pillerin şarj olma süresi, diğerlerine göre çok daha kısadır.

Merlion Energy Sunlight kalitesi ile traksiyoner aküler,  Kurşun Asit aküler dışında Li-iON akü alternatifi ile stok teslim avantajının yanı sıra Su eksilme alarm kiti hediye. 10 adet üzerinde alımlarda bakım cihazı kampanyası sizleri bekliyor. Sunlight kalitesini Merlion Energy güvencesi ile sizlere sunuyoruz.

 

Merlion Energy 
FRONIUS ve SUNLIGHT Yetkili Distribütörü