Stokdan Hemen Teslim Traksiyoner Kurşun Asit Aküler

Stokdan Hemen Teslim Traksiyoner Kurşun Asit Aküler

Traksiyoner  kurşun asit aküler, özellikle kapalı alanlarda kullanılan, elektrik enerjisi ile çalışan taşıma ve istifleme araçlarında kullanılırlar.

Yüksek kapasiteli ve uzun ömürlü akülerdir. Kutu ve kapaklar polipropilen malzemeden olup asit ve darbelere dayanıklıdır. Sıcak yapıştırma metodu ile sızdırmaz olarak kapatılmaktadır. Kullanılan pozitif plakalar tüplü yapıdadır, bu yapı akünün ömrü ve performansında etkilidir.

Su seviyesi azaldığında uyarı veren LED sistemi ve Akıllı Şarj Cihazı Fronius ile 3 yıla kadar uzatılmış garanti imkanı sağlamaktadır. Akü Şarj Teknolojileri, intralojistik sektöründe traksiyoner aküler için süreç uzmanınız ve maliyet optimizasyonu ortağınızdır. Müşterilerimizle birlikte elektrikli forklift kullanıcıları için maliyetleri düşürecek garantili özel çözümler ve sistemler geliştiriyoruz.

Dilerseniz, CE belgeli Li-iON akü alternatifi ile eski makinalarınızı canlandırın. Li-ion Aküler, kurşun akülerden çok daha uzun hizmet ömrüne sahiptir. Şarj döngülerinin sayısı ve deşarj derinliği de kurşun akülerden daha iyidir. Li-ion aküler çözümlerinin hafif ve kompakt tasarımı, uygulanabilecekleri yerlerde son derece esnek olmalarını sağlar. Kurşun asitli aküye kıyasla enerji tüketiminde %30’a varan oranda tasarruf sağlanabilir.

Bakım ve servisten muafiyet sayesinde maliyet tasarrufu. Kurşun asitli pillerle karşılaştırıldığında, lityum iyon piller bakım gerektirmez ve bu nedenle her dakikanın önemli olduğu ve bakım çalışmaları için çok az zamanı olan müşteriler için uygundur.

 

Merlion Energy 
FRONIUS ve SUNLIGHT Yetkili Distribütörü