Fronius Wattpilot 2023 Alman Inovasyon Ödülü’nü Kazandı

Fronius Wattpilot 2023 Alman Inovasyon Ödülü’nü Kazandı

Akıllı EV şarj çözümümüz, sürdürülebilir özellikleri, kullanıcı dostu kurulumu ve harika tasarımıyla jüriyi etkileyerek 2023 Alman İnovasyon Ödülü’nün prestijli “İşletmeden Tüketiciye Mükemmellik” kategorisinin galibi oldu.

 

Inovasyon Merkezi Aşamasına Geçmek

Alman İnovasyon Ödülü, geleceğimizi şekillendirme ve hepimizin hayatlarımızı yaşama biçimimizi iyileştirme potansiyeline sahip inovasyonları sergiliyor. 2018’de başlatıldığından bu yana, sektörler arası bu ödül, şu anda piyasada bulunan çözümlerin ötesinde kullanıcılara öncelik veren ve gerçek katma değer getiren ürünleri, süreçleri ve çözümleri kutladı. Bazen en küçük detayın önemli bir etkisi olabilir ve Alman İnovasyon Ödülleri, büyük ya da küçük bu hayati gelişmeleri tanımakla ilgilidir.

 

Fronius Wattpilot için Altın

Alman Yenilikçilik Ödülü iki ana kategoriye ayrılmıştır: “İşletmeden İşletmeye Mükemmellik” ve “İşletmeden Tüketiciye Mükemmellik” – ve bu ikinci kategoride Fronius Wattpilot’umuz paneli gerçekten etkileyerek ve takdirleri toplayarak Altın ödülü evine götürdü.

 

 

 

 

Hepimizi İleriye Taşıyan E-Hareketlilik

Panel özellikle Fronius Wattpilot’un sunduğu mali ve çevresel faydalardan etkilendi ve piyasaya hazır, ancak geleceğe hazır tasarımı övüldü. Eleştirmenler; Ürünün, kendi PV sistemlerindeki fazla enerjiyi kullanma veya sistemi elektrik fiyatları en ucuz olduğunda şarj edecek şekilde yapılandırma seçenekleriyle müşteriler için uzun vadeli, uygun maliyetli bir şarj çözümü sunmasını beğendiler.

Artı, tasarımın harika göründüğünü ve ürünün gerçekten kullanıcı dostu olduğunu düşündüler. “Ürün kompakt, kullanımı kolay ve kullanışlı. Modern ve çekici bir tasarıma sahiptir ve birçok farklı ortam ve mimari stille sorunsuz bir şekilde uyum sağlar.”

Ama hepsi bu kadar değil… Ayrıca Fronius’u, müşterilere EV’lerini şarj etme ve çalıştırma konusunda daha fazla esneklik sağlayan iki ürün varyantı – Fronius Wattpilot Home ve Fronius Wattpilot Go – geliştirdiği için övdüler.

Eleştirmenin sözleriyle: “Üreticinin ayrıca bir mobil şarj çözümü sunması gerçekten hoş bir dokunuş, bu da müşterilere daha fazla esneklik sağlıyor ve daha fazla insanı EV kullanmaya teşvik etmeye yardımcı olmalı.”

 

Geleceği Şekillendirmek

Bu yılki Alman İnovasyon Ödülü’nün ödül töreni 23 Mayıs 2023’te Berlin’deki Futurium müzesinde gerçekleştirildi ve bu yılki ödüllerin teması olan “Geleceği şekillendirmek” konsepti için harika bir kutlama oldu.

 

Merlion Energy 
FRONIUS ve SUNLIGHT Yetkili Distribütörü