Fronius Şarj Çözümleriyle Depo Alanınızda Tasarruf Edin

Fronius Şarj Çözümleriyle Depo Alanınızda Tasarruf Edin

Fronius bireysel akü şarj çözümleri ile depo alanından tasarruf edebileceğinizi biliyor muydunuz? 

Fronius sadece yüksek kaliteli akü şarj cihazları üretmekle kalmaz, aynı zamanda tekli şarj odaları, akü odaları ve şarj istasyonları için özel sistem çözümlerinin danışmanlığı, planlaması, montajı ve işletilmesinde de ortağınızdır. İçinizin rahat etmesi için, ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak eksiksiz bir pil şarj cihazı, pil ve altyapı paketi sağlıyoruz.

Fronius Mükemmel Şarj Avantajları

  • Forkliftlerinizin maksimum kullanılabilirliği
  • Enerji ve uygun maliyetli çalışma
  • Bütünsel planlama becerileri ve uzmanlığı
  • Güvenli ve standartlara uygun uygulama
  • Esnek ve bireysel çözümler

 

Fronius Müşteriye Özel Akü Çözümleri Süreçleri

Analiz

Fronius özel analiz ekibi ile sahadaki mevcut durumun değerlendirir. Güvenlik gereklilikleriyle ilgili kapsamlı danışmanlık sağlar. Fronius I-SPoT hesap makinesini kullanarak maliyeti hesaplaması yoluyla potansiyel tasarrufları analiz eder.

Planlama

Tüm standartları ve güvenlik gerekliliklerini dikkate alan yerleşim planlaması da dahil olmak üzere akü şarj çözümünün müşteriye özel planlanır. Yeni Fronius Charge & Connect çözümümüzle şarj altyapınızı birbirine bağlıyoruz.

Montaj ve Devreye Alma

Fronius akü şarj sistemlerinin koordinasyon ve uygulama dahil olmak üzere proje yönetimi ve tüm altyapının yerinde montajlama ve akü yönetim sistemlerinin kurulumu yapılmaktadır. Tüm sistemin kurulum ve dokümantasyonu ile yerinde personel eğitimi vermektedir.

Operasyon Sırasında

Fronius akü şarj sistemlerinin güvenlik kontrolü ve uygulama hatalarının değerlendirilmesi personel eğitimi hizmeti verilmektedir. Potansiyel enerji tasarruflarını belirleyin.

 

Fronius esnek şarj çözümleri ile depo alanınızdan ve enerjiden tasarruf edeceğiniz planlamalar ile size en uygun çözümler sunar. Merlion Energy Fronius Yetkili Distribütörü olarak verimli ve güvenli çözümler sunar. Fronius yenilikçi ürünler ile kalıcı sistemler hakkında daha fazla bilgi almak için uzman ekibimize danışın.

 

Merlion Energy 
FRONIUS ve SUNLIGHT Yetkili Distribütörü