Fronius Akü Havuzu Yönetimi

Fronius Akü Havuzu Yönetimi

Dijitalleştirilmiş şarj süreçleri, şirketlere rekabet avantajı sağlayabilir. Öncelikle, akü havuzu yönetiminin dijitalleştirilmesi sayesinde, şarj süreçleri daha verimli bir şekilde takip edilebilir ve yönetilebilir. Bu da enerji maliyetlerini azaltabilir ve operasyonel verimliliği artırabilir.

Örn: Firmanızda 10 tane forklift var ve hepsinin aynı anda şarj edilmesi gereken bir zaman oluştu. Altyapı ise bu kadar ekipmanı aynı anda şarj etmeye uygun değil. Fronius ’un AI teknolojisi sayesinde acil şarj edilmesine ihtiyacınız olan forkliftin dolumunu önceliklendirebilir, tüm forkliftleri şarj dolum sırasına alabilirsiniz.

Akü havuzu yönetimi aynı zamanda Charge & Connect kullanılarak dijitalleştirilebiliyor ve mevcut akülerin daha verimli şekilde kullanılmasına ve yönetilmesine olanak tanıyor.

 

Battery Pool Management

Digitized charging processes can give companies a competitive advantage. First of all, thanks to the digitization of battery pool management, charging processes can be monitored and managed more efficiently. This, in turn, can reduce energy costs and improve operational efficiency.

Ex: There are 10 forklifts in your company and there is a time when they all need to be charged at the same time. The infrastructure, on the other hand, is not suitable for charging so much equipment at the same time. Thanks to Fronius’ AI technology, you can prioritize the filling of the forklift you need urgent charging and put all forklifts in the charging queue.

Battery pool management can also be digitized using Charge & Connect, allowing existing batteries to be used and managed more efficiently.

 

Merlion Energy 
FRONIUS ve SUNLIGHT Yetkili Distribütörü