Elektrikli Forklift STILL RCE 25-35

Elektrikli Forklift STILL RCE 25-35

Elektrikli Forklift STILL RCE 25-35 ihtiyacını olan her an hazır olarak işinizin başında. Bu forklift, sağlam bir yardımcı olan her şeye sahiptir: güç, sağlamlık, verimlilik. Yüksek performanslı AC motoru ile her görev hızla tamamlanır. Çepeçevre iyi bir görüş, mallarınızı kolay ve güvenli bir şekilde ve dilerseniz, çalışma sırasında güvenliği daha da artıran otomatik olarak ayarlanan viraj alma hızıyla taşımanıza olanak tanır.

Yeni Elektrikli Forklift RCE, düşük ve orta yoğunluklu gereksinimler için ideal elektrikli forklifttir. Sağlam ve anlaşılır, 3,5 tona kadar, istediğiniz yere 6,5 metre yüksekliğe kadar hareket eder. Güçlü, verimli ve bakımı kolaydır. Farklı direkler dahil olmak üzere önceden yapılandırılmış üç adet en uygun paketle sunulur ve birçok tipik uygulamayı ve gereksinimi kapsar. Talep üzerine, dış mekan kullanımı için RCE’yi tam kabinli olarak da alabilirsiniz.

Elektrikli Forklift RCE, bir STILL forkliftten beklediğiniz yüksek güvenlik standardını sunar. Operatör kabini, kaymaz kauçuk paspas, büyük tutamak ve güvenli giriş ve çıkış için geniş bir basamak dahil olmak üzere ergonomi ve güvenlik göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. İyi çepeçevre görüş ve STILL Güvenlik Işığı her yönde güvenlik sağlar. Ve isteğe bağlı Viraj Hızı Kontrolü, daha fazla operatör güvenliği ve daha az ürün kırılması için viraj alırken hızı otomatik olarak azaltır.

 

Merlion Energy 
FRONIUS ve SUNLIGHT Yetkili Distribütörü